Nie ma łatwych reportaży. Ślub,Pierwsza Komunia, chrzciny – wydaje się, że powtarzalność wydarzeń pozwala na zaplanowanie każdego działania. Jednak tak nie jest. Każde wydarzenie odbywa się w praktycznie innych warunkach. I trzeba się do nich dostosować.

Za każdym razem taki reportaż to wyzwanie któremu trzeba sprostać. Często mówi się o fotografii, że „pozwala uchwycić moment,emocje” i to jest celem fotografii reportażowej. Oczywiście trzeba dodać do tego dokumentowanie każdej ważnej chwili.

I to właśnie robię. Staram się nie ingerować  w sytuacje, nie ustawiam ludzi kiedy tego nie trzeba. Stawiam na naturalność starając się być niewidocznym.

Tak właśnie staram się postępować, do każdego reportażu podchodzę bardzo indywidualnie aby sprostać wymaganiom, oddać jak najwierniej atmosferę towarzyszącą wydarzeniu. Jeśli chcesz takich fotografii – zapraszam do kontaktu!

Poniżej można obejrzeć przykładowe reportaże wykonane przeze mnie:

Reportaż z Pierwszej Komunii Nikoli:

DSC_4518

Reportaż z Pierwszej Komunii Matry:

DSC_4872

Reportaż ślubny:

DSC_2586

Oczywiście reportaże to nie tylko klasyczne ceremonie ale również konferencje,spotkania i inne wydarzenia o różnym charakterze.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi reportażami:

Konferencje organizowane przez Polskie Towarzystwo Otorynolaryngologów – Chirurgów głowy i szyi

Konferencja 27.06.2015

Konferencja 14.03.2015

Konferencja 13.12.2014

Impreza organizowana przez magazyn CD-Action – relacja dla Playingdaily.pl

18-cd